Doktor zdravie“ je výchovný koncert Paulíny Ištvancovej, určený pre základné a stredné školy. Tento koncert je zameraný na zdravú výživu a zmenu myslenia mladých ľudí a detí ohľadom stravovania. V dnešnej “uponáhľanej” dobe si mnoho ľudí nevie nájsť čas na správne stravovanie a neuvedomujú si dôležitosť správneho a zdravého stravovania, príjmu dostatočného množstva vitamínov, či BIO produktov, a to najmä u detí a mládeže. Koncert sa venuje tejto téme a vhodným spôsobom sa Paulína snaží vysvetliť, prečo práve zdravá strava a dostatočný pohyb dokážu zmeniť ich život a dodať im energiu. Súčasťou koncertu je aj diskusia so žiakmi a študentmi, prípadne sa môžu zapájať aj učitelia. Tak isto sa premietajú videá (video rozhovory) so známymi ľuďmi, ako napríklad Adela Banášová, Matej “Sajfa” Cifra, Daniel Dangl, Martin Nikodým a ďalší. Počas koncertu Paulína spieva piesne špeciálne vytvorené k tomuto programu, skladby zo svojho albumu a taktiež najpopulárnejšie slovenské a svetové hity. Aktívne zapája do spevu aj žiakov. Tým, že program je popretkávaný mnohými piesňami, stáva sa dynamickým a zaujímavým. Taktiež počas programu sú propagované slovenské výrobky, ktoré sú pre náš organizmus najvhodnejšie.

Cieľom programu je ukázať deťom spôsob, ako sa dá žiť a stravovať zdravo. Zároveň ich naučiť rozoznať, ktoré výrobky obsahujú všetky potrebné vitamíny a ktoré len klamú svojím obalom, či reklamou. Každé slovo, ktoré zaznie na koncerte bolo prekonzultované s odborníkmi na zdravú výživu a lekármi.

Počas koncertu je pre deti pripravená súťaž v ktorej môžu zúčastnení vyhrať hodnotný balíček. Po skončení koncertu je vždy pripravená autogramiáda a fotenie, ktoré deti veľmi obľubujú.

Proudly powered by WordPress   Premium Style Theme by www.gopiplus.com